Uwaga konkurs!

Piszesz? Śpiewasz? Lubisz lokalną żywność? Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie: „Lokalna żywność w twórczości artystycznej”. 

Ogłaszamy konkurs na najsmaczniejszą piosenkę, legendę lub wiersz o lokalnej żywności. Zaśpiewaj lub opisz popularne w twoim regonie danie, potrawę, przysmak i wygraj 500 zł! Ideą przedsięwzięcia jest promowanie tradycyjnych polskich smaków, a także regionalnych producentów żywności oraz wytwarzanych przez nich produktów.

Zgłaszać pracę można w jednej z kategorii: 

PIOSENKA 

WIERSZ 

LEGENDA/ OPOWIEŚĆ/ DOWCIP 

Kto może wziąć udział w konkursie? 

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich fanów lokalnej żywności.  Osoby fizyczne, organizacje społeczne, fundacje, stowarzyszenia.  

Jak wziąć udział? 

Warunkiem udziału w konkursie jest dołączenie do naszej grupy na facebooku (https://www.facebook.com/groups/mamplon) i udostępnienie swojej twórczości w poście. Pracę można nadsyłać do dnia 20.10.2020.  

Nagrody! 

Wyniki pojawią się na naszym facebooku (https://www.facebook.com/mapapolskiejzywnosci) najpóźniej dwa tygodnie po zakończeniu konkursu. Zwycięzców wybierze jury w składzie: Stella Bojczuk-Czachór („Tygonidk Nadwiślański”), Katarzyna Kotowska (urząd gminy w Wąchocku), Marek Lasota (zespół Mam Plon). Wielki finał odbędzie się 24.10.2020 w Wąchocku!

Pierwsze miejsce – 500 zł 

Drugie miejsce – 300 zł 

Trzecie miejsce – 200 zł  

Powodzenia! 😊 

Partnerzy medialni: